AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Sırp model Scekic: "Djokovic'i baştan çıkarmam için para teklif edildi"

İlk Yayınlanma : 23 Mar 2021 - 15:39 / Son Güncelleme : 23 Mar 2021 - 16:00

Dünya tenisinin bir numaralı isimlerin olan Novak Djokovic'e ülkesi Sırbistan'da model Natalija Scekic üzerinden komplo kurulmaya çalışıldığı iddia edildi. İşte detaylar...

Sırp model Scekic: "Djokovic'i baştan çıkarmam için para teklif edildi"

AJANSSPOR - DIŞ HABER

Elde ettikleri başarılarla erkekler tenisinin yaşayan efsaneleri haline gelen Novak Djokovic'e model Natalija Scekic üzerinden komplo kurulmaya çalışıldığı iddia edildi.

Marca'nın haberine göre Sırp model Natalija Scekic, ünlü tenisci Novak Djokovic'i baştan çıkarması ve bu sayede imajına zarar verip evliliğini bitirmek için kendisine 60 bin euro teklif edildiğini açıkladı.

"İş için olduğunu sandım"

Konuyla ilgili Svet & Scandal dergisine açıklamalarda bulunan model Scekic, "Biri benimle iletişime geçti. Kendisini Londra'dan tanıyordum, düzgün biri olduğunu düşünüyordum. Ortaya koyduğu işleri biliyordum. Benle görüşmek istediğinde iş için olduğunu sandım ama konuşma ilerledikçe konunun benim hayatımla ilgili olmadığını anladım. Benden talep edilen şeyin Djokovic'i baştan çıkarıp, görüntülerini şantaj olarak kullanılmasıydı." ifadelerini kullandı.

" 'Şaka yaptım' demesini bekledim"

Başarılı olması halinde kendisine ücret verileceğini dile getiren Natalija Scekic "Bunun karşılığında 60 bin euro (562 bin TL) alabileceğimi ve istediğim herhangi bir yere seyahat edebileceğimi söyledi. Güldüm, 'Şaka yaptım' demesini bekledim ama adam ciddiydi. Çok incinmiş ve aşağılanmış hissettim." açıklamasında bulundu.

"Novak'a büyük bir ayıp olur"

Yapılan teklif karşısında şok olduğunu söyleyen Sırp model Scekic "Aklımdan ona vurmak, yüzüne su fırlatmak geçti ama kendimi tuttum çünkü etrafta bir sürü insan vardı. Eşyalarımı toplayıp oradan ayrıldım. Umarım bu istediğini yapacak başka bir kız bulmamıştır çünkü bu Novak'a büyük bir ayıp olur. O bizim en iyi elçimiz, örnek alınası bir insan, aile babası." dedi.

Novak Djokovic'in kariyeri

Kariyeri boyunca çıktığı birçok maçtan galibiyet ve kupalarla ayrılan Novak Djokovic, Grand Slam kazanan ilk Sırp tenisçidir.Öte yanan 33 yaşındaki raket Djokovic, 2008, 2011, 2012, 2013, 2015, 2016, 2019 Avustralya Açık, 2011, 2015 Amerika Açık, ve 2011, 2014, 2015, 2018, 2019 Wimbledon 2016 Fransa Açık tenis turnuvalarında şampiyonluğa ulaşmıştır.