AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Survivor 2020 ünlüler gönüllüler sms sıralaması haberimizde! İşte elenen isim…

İlk Yayınlanma : 21 Nis 2020 - 19:04 / Son Güncelleme : 21 Nis 2020 - 19:10

Survivor 2020 ünlüler gönüllüler sms sıralaması acunn.com video izle… Survivor 2020 SMS oylaması sonucuna göre elenen isim ve birinci isim haberimizde. Ekranların fenomen yarışması Survivor’da bu hafta ünlülerden ya da gönüllülerden biri aldığı sms oylamasına göre adaya veda edecek. Ezgi Barış Ünlüler Gönüllüler sms sıralaması acunn.com videoyu haberimizden bulabilirsiniz. İşte Survivor Ünlüler Gönüllüler 21 Nisan Salı Ünlüler SMS sıralaması…

Survivor 2020 ünlüler gönüllüler sms sıralaması haberimizde! İşte elenen isim…

TV8 ekranlarının ilgi odağı yarışması Survivor 2020 SMS sıralaması Acunn.com video haberimizde bulabilirsiniz. Survivor 2020 ünlüler SMS oylaması sonucuna göre elenen isim ve birinci isim haberimizde. Pazar akşamı ünlüler ve gönüllülerin kullandığı oylar sonucu Ezgi ya da Barış SMS sıralamasına göre adaya veda edebilir. Barış sms listesinde kaçındı, adaya kim veda edecek? İşte Survivor Ünlüler Gönüllüler 21 Nisan Salı SMS sıralaması

SURVIVOR BARIŞ MURAT YAĞCI KİMDİR?

1991 yılında İzmir’de doğmuştur. Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olan Yağcı, Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi bölümünde eğitimine ikinci kez devam etmektedir.

Hayatının dönüm noktası olan Efes Pilsen Spor Klübünde profesyonel olarak basketbol oynayan Yağcı, sakatlandıktan sonra basketbol hayatına veda etmek zorunda kalmış ve bir dönem modellik yapmıştır.

 Best Model of Turkey yarışmasına katıldıktan sonra birinci seçilen Barış Murat Yağcı, yapımcıların dikkatini çekmeyi başarınca oyunculuk eğitimi de alıp ilk dizisi olan "Kocamın Ailesi" ile oyunculuk kariyerine başlamıştır. Daha sonra Kiralık Aşk dizisinde Eymen karakterini canlandıran oyuncu, yavaş yavaş tanınmaya başlayıp son olarak "Şevkat Yerimdar" dizisinde "Bora" karakterini canlandırmıştır.

SURVİVOR EZGİ HOCAOĞLU KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Survivor yarışmacıları arasında yer alan Ezgi Hocaoğlu 22 Temmuz 1995 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 5-16 yaş aralığında profesyonel olarak Artistik Cimnastik yapan Ezgi Hocaoğlu Türkiye Cimnastik Federasyonu'ndan Pilates eğitmenlik belgesi aldı. 2017 yılında Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nden mezun olan Hocaoğlu 2018 yılında Medical Exercise Fitness Trainer belgesi aldı. Ezgi, şu anda Cimnastik ve Pilates antrenörlüğüne devam etmektedir.

 

Acun Ilıcalı, Survivor 2020’ye veda eden ismi açıkladı. SMS sıralamasında diğer adaylar Ardahan, Yasin, Gizem, Elif ve Yunus Emre’den daha az olay Ezgi, adaya veda etti.

Survivor Ezgi kimdir? Ezgi Hocaoğlu kaç yaşında, nereli?

Milli Cimnastikçi olan yarışmacı 22 Temmuz 1995 yılında İstanbul’da doğdu. 5-16 yaş aralığında profesyonel olarak Artistik Cimnastik yaptı. Türkiye Cimnastik Federasyonu'ndan Pilates eğitmenlik belgesi aldı. 2017 yılında Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nden mezun oldu. 2018 yılında Medical Exercise Fitness Trainer belgesi aldı. Şu anda Cimnastik ve Pilates antrenörlüğüne devam etmektedir.