AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Survivor 2021 Birleşme Partisi izle TEK PARÇA FULL HD YouTube

İlk Yayınlanma : 28 Mar 2021 - 12:33 / Son Güncelleme : 09 Nis 2021 - 16:30

Survivor 2021 Birleşme Partisi izle. Ekranların sevilen yarışma programı Survivor'da bugün Birleşme Partisi yayınlanacak. Haftalardır programın her saniyesini kaçırmadan seyreden takipçiler; şimdi de merakla beklenen organizasyonu seyretmek istiyor. Peki, Survivor 2021 Birleşme Partisi izle yöntemleri neler? Survivor Birleşme Partisi nasıl izlenir?

Survivor 2021 Birleşme Partisi izle TEK PARÇA FULL HD YouTube

Survivor 2021 Birleşme Partisi izle. Milyonlarca kişi tarafından takip edilen Survivor programının en çok beklenen günü geldi çattı. Birleşme Partisi bölümünde, iki takım birbirleriyle yarışmıyor; güzel vakit geçiriyor. Yani, rekabetin olmadığı; tatlı bir havada geçen bir süreç diyebiliriz. Ancak bu yıl ki formatta bir değişiklikte var. Survivor Yunanistan ve Survivor Romanya programlarındaki yarışmacılar da Birleşme Partisi'ne katılacak. İlk fragmanda, Aleyna'nın Batuhan'a takım içi diyalogu itiraf ettiğini görüyoruz. Öte yandan, milyonlarca kişi tarafından takip edilen Jason Derulo'da sahneye çıkıyor. 

Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler Birleşme Partisi

Acun Ilıcalı tarafından haftalar öncesinde bildirilen Birleşme Partisi, tüm zamanların en ilginç ve en iyi birleşme partisi olabilir. Dünyaca ünlü şarkıcı Jason Derulo başta olmak üzere; Survivor Romanya ve Yunanistan ekipleri de katılım sağlayacak. Ayrıca, EXXEN üyeliğini kapan 100 üye de Dominik biletini kapmıştı. Peki, Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler Birleşme Partisi nasıl takip edilir? İşte cevabı.

Survivor Birleşme Partisi ne zaman?

Haftalardır büyük bir merakla beklenen Survivor Birleşme Partisi 2021 28 Mart Pazar günü saat 20:00'de TV8 ekranlarında yayınlanacak. Siz de tarihin en iyi birleşme partilerinden birini seyretmek istiyorsanız; TV8'i takip edebilirsiniz.

Aleyna, Batuhan'a takım içi konuşmaları anlatıyor

Yeni bölüm fragmanında en dikkat çeken detaylardan biri de Aleyna ile Batuhan arasında geçen bir diyalog. Aleyna, takım içindeki konuşmaların hepsini tek tek Batuhan'a anlatıyor. "Bizim takımdaki en büyük konulardan birisi sensin. İşte, Batuhan'ı yenin..." gibi konuşmaları sızdıran Aleyna'nın bu hareketi tepki topladı. Normalde, takım içi diyalogun karşı takıma aktarılması etik bulunmuyor. Batuhan ise, Aleyna'dan duyduğu bu gizli bilgiden sonra kendine daha fazla güveniyor. 

Giorgos'tan Öykü'ye iltifat

Survivor Birleşme Partisi'ne Yunanistan ve Romanya ekiplerinin de katıldığından bahsetmiştik. Survivor Yunanistan ekibindeki yarışmacı Giorgos, Öykü Çelik'e iltifatta bulunarak, "Çok güzel bir yüzün var." diyor. Öykü Çelik ise, bu iltifata karşılık vererek, Giorgos'u İstanbul'a çağırıyor. Yunan yarışmacı, bu davetiyeyi memnuniyetle kabul eder gibi bir ifadeye bürünüyor.

Survivor Birleşme Partisi tanıtım filmi

 

Survivor 2021 Birleşme Partisi