AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Survivor Barış elendi mi? Kimdir ve kaç yaşında

İlk Yayınlanma : 19 Nis 2020 - 00:28 / Son Güncelleme : 19 Nis 2020 - 00:29

Survivor 2020 Barış elendi mi, Barış veda mı etti, gönüllülerde barış elendi mi, Barış Murat Yağcı kimdir, kaç yaşında, sms sonuçları ne zaman açıklanacak, Barış ile birlikte diğer aday kimdir, elenen ilk isim kim oldu tüm detaylar haberimizde...

Survivor Barış elendi mi? Kimdir ve kaç yaşında

Survivor dokunmazlık oyunu sona erdi. Dokunmazlık oyununu Ünlüler kazandı. Konseyde en çok ismi çıkan Barış elendi mi, sms sonuçları ne zaman açıklanacak, Barış kimdir ve kaç yaşında detaylar haberimizde...

En çok oy alan birinci aday;

Gizem; 2 oy

Barış: 5 oy

En fazla oyu Barış aldığı için geri kalan oyların açılmasına gerek kalmadı. Gönüllüler takımından ilk gitme adayı Barış oldu.

Survivor Barış kimdir?

991 yılında İzmir’de doğmuştur. Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olan Yağcı, Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi bölümünde eğitimine ikinci kez devam etmektedir.

Hayatının dönüm noktası olan Efes Pilsen Spor Klübünde profesyonel olarak basketbol oynayan Yağcı, sakatlandıktan sonra basketbol hayatına veda etmek zorunda kalmış ve bir dönem modellik yapmıştır.

 

Best Model of Turkey yarışmasına katıldıktan sonra birinci seçilen Barış Murat Yağcı, yapımcıların dikkatini çekmeyi başarınca oyunculuk eğitimi de alıp ilk dizisi olan "Kocamın Ailesi" ile oyunculuk kariyerine başlamıştır. Daha sonra Kiralık Aşk dizisinde Eymen karakterini canlandıran oyuncu, yavaş yavaş tanınmaya başlayıp son olarak "Şevkat Yerimdar" dizisinde "Bora" karakterini canlandırmıştır.