AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Survivor Barış neden oynamıyor? Oyun cezası mı aldı?

İlk Yayınlanma : 25 Nis 2020 - 21:09 / Son Güncelleme : 25 Nis 2020 - 21:16

Survivor Barış neden oyunlara katılmıyor, oyun cezası mı aldı, ödül cezası ne zamana kadar, hasta mı, Survivor'dan ayrıldı mı, diskalifiye mi oldu, Survivor 2020 canlı izle, TV8 izle, acunn.com izle, Survivor Barış kimdir, kaç yaşında, nereli, mesleği ne, Yasin ile barıştılar mı, Yasin, Barış kavgasını izle, neden kavga ettiler, oyunlardan men mi edildiler, oyunlara ne zaman katılacaklar, Barış ayrılıyor mu, Barış oynamak mı istemiyor, Barış Ünlülere mi geçti ve daha fazlası detaylar haberimizde

Survivor Barış neden oynamıyor? Oyun cezası mı aldı?

Survivor 2020'ye damga vuran kavgada Yasin ile Barış büyük olay çıkarmışlardı. Kavga öncesi Yasin'in gergin halleri ve herkese liderlik yapma çabası sonrası çıkan kavgada Barış ile Yasin'i ayırmakta güçlük çektiler.

İkilinin bu kavgası sonrası diskalifiye edilip edilmeyeceği ise merak konusu olmaya başlanmıştı. Acun Ilıcalı'nın oyun sırasında kavga eden ikiliyi oyundan çıkarması ve devam ettirmemesi üzerine konseyde ikilinin diskalifiye edileceği konuşuluyordu. Fakat konseye sakinleşerek gelen Yasin ile Barış, diskalifiye edilmediler ve 3 kazanılan ödülden yararlanmayacakları açıklandı.

Acun Medya ile 2020 Survivor arasında oynanan voleybol maçında kazan takım ve destekleyenler yemek ödülünü kazanmış sayılacaktı. Yasin ile Barış'ta diğer oyuncular gibi Acun Medya'yı desteklediler ve kazanılan yemek ödülünden faydalanamayıp cezalarını 2'e düşürdüler.

Yasin tekrardan oyunlara döndü fakat Barış'ın henüz oyunlara dönmemesi Survivor'dan ayrılıyor mu diye yorumlanmaya başlandı. Gelen açıklamalar üstüne Barış'ın hasta olduğu ve hastalığı geçer geçmez oyunlara devam edileceği açıklandı. Barış adaya veda etmiyor ve yeni elemelere kadar takım ile birlikte savaşıp, elemelerde ismi yazılmaması için mücadeleler verecek.