AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Survivor İsmail Balaban'ın nişanlısı Acun Ilıcalı'dan yardım istedi

İlk Yayınlanma : 02 May 2021 - 15:28 / Son Güncelleme : 02 May 2021 - 15:32

Survivor 2021 konseyinde Acun Ilıcalı, Survivor İsmail'in nişanlısının kendisini aradığını açıkladı.

Survivor İsmail Balaban'ın nişanlısı Acun Ilıcalı'dan yardım istedi

AJANSSPOR - HABER

Survivor 2021 konseyinde İsmail Balaban ve nişanlısının olayı gündem olmaya devam Konseyde Acun Ilıcalı, İsmail'in nişanlısının kendisini aradığını açıkladı. 

Acun Ilıcalı, İsmail'in nişanlısı ile konuşması gerektiğini ama son kararı yine kendisinin vermesi gerektiğini ifade etti.

Acun Ilıcalı, kendisine ulaşan İsmail'in nişanlısı Gamze Atakan için şu açıklamada bulundu:

"Olayın belirsizliği Gamze ve ailesi üzerinde bir baskı yarattı"

"Şimdi şöyle bir gelişme oldu. Geçtiğimiz günlerde Gamze beni aradı. Biliyorsun daha önce görüştürebiliriz dedim, sen istemedin fakat Gamze için şu anda şöyle bir sorun oluştu. Olayın belirsizliği Gamze ve ailesi üzerinde bir baskı yarattı. Ben açıkçası bu konu çözülsün de iletişimden dolayı bir eksik kalmasın diye sana Gamze ile konuşma hakkı verdim. Bahsettiğimiz kan davası gibi bir durum olmadığına göre böyle bir konuda ağabeyin olarak sana tavsiyem de o kızın da mutlaka konuşabiliyor olması lazım."

"Bana 'Zor durumdayım Acun ağabey' dedi"

"Sen şimdi haber alamıyorum diye acı çekerken o tarafta da konuşamamakla ilgili dünyanın en büyük imtihanlarından birini geçiren bir kız var. Bu kızcağız da yüzlerce kişi aramasına rağmen bu konuyla ilgili konuşmadığı için benden yardım istedi. Zor durumdayım Acun ağabey dedi ve bir görüşme yaptık."

Survivor İsmail karar verdi

İsmail ise "Annemin bu şekilde tepki vermesi normal değil. Çok zorda kalmış olmasaydı böyle tepki vermezdi. Annemin tepkisinden sonra zaten ben böyle düşündüm. Öncelikle benim düşüncem annemle iletişim kurmam lazım" dedi.

Acun Ilıcalı: "Kardeşin de bizi aradı"

Daha sonra ünlü sunucu İsmail'in kardeşinin kendisini aradığını belirterek, "Kardeşin de bizi aradı bu arada. Kardeşine de sordum, Gamze ile konuşmasında senin açından bir sakınca var mı? Kardeşin de iletişim kurman gerektiğini düşünüyor" ifadelerini kullandı. İsmail ise biraz düşünmek için izin istedi.

İsmail kararını verdikten sonra şu açıklamayı yaptı: "Ben Gamze ile konuşmak istiyorum onu da dinlemek istiyorum."

Ne olmuştu?

Survivor 2021'de iletişim oyununu kazanan ünlüler takımı, aileleriyle telefonla konuşmuştu. Uzun zaman sonra annesinin sesini duyan İsmail Balaban, önce büyük bir sevinç yaşadı ardından hayal kırıklığına uğradı.