• Diğerleri

Survivor kim elendi, kim gittii 2 Haziran? Survivor eleme 2020! (Survivor SMS sıralaması, Survivor Elenen İsim)

Survivor'da bu akşam elenen isim belli olacak. Survivor'da kim elendi sorusu herkes tarafından aratılıyor. Survivor'da bu sezon büyük heyecan var. Her geçen gün oyunların ve ödüllerin büyüdüğü yarışmada eleme heyecanı da yaşanıyor. Survivor eleme sıralaması sitemizde.. İlk dokunulmazlığı kaybeden ünlülerden Yunus Emre çıkmıştı. İkinci dokunulmazlığı ise ünlüler takımından Aycan aday oldu. Bu hafta 4 dokunulmazlık oynanan yarışmada kaybeden ünlüler takımı oldu. Ünlüler takımından 4 isim çıkmış ol
2 Haziran 2020 21:41- Son Güncelleme - 3 Haziran 2020 09:48
Google news abonelik
Survivor kim elendi, kim gittii 2 Haziran? Survivor eleme 2020! (Survivor SMS sıralaması, Survivor Elenen İsim)

Survivor kim elendi, kim gitti? Survivor eleme 2020! Survivor SMS sıralaması, Survivor elenen isim... Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor bu sezon bomba gibi geldi. Reyting rekorları kıran yarışmada heyecan gün be gün artıyor. Survivor eleme sıralaması merak edilirken Survivor elenen isim de aratılıyor. Dokunulmazlık oyununun oynandığı Survivorda kim elendi, kim gitti merak ediliyor. PEki Survivor'da kim elendi, kim gitti?Survivor SMS sıralaması.. işte Survivor eleme 2020! Survivor eleme sıralaması, Survivor elenen isim

Survivor'da kim elendi 2 haziran

Survivor'da elenen isim Aycan oldu

SURVİVOR'DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Eleme gecesi öncesinde Survivor'un ekranlara gelen yeni bölümünde ödül mücadelesi yaşandı. Survivor ünlüler takımı ve gönüllüler takımı haftanın büyük ödül oyununu kazanmak için zorlu anlar yaşadığı oyunu bu hafta 10'a 8'lik skorla gönüllüler kazandı.

Survivor ödül oyununu kazanan gönüllüler takımı safarinin ve masaj ödülünün tadını çıkardı.

SURVİVOR YUNUS EMRE ELENDİ Mİ?

Survivor'da oynanan ödül oyunu sırasında Berkan ve Yunus Emre arasında kısa süreli gerginlik yaşandı. İki yarışmacı arasında yaşanan tartışmaya Acun Ilıcalı müdahale etti. Uyarıları dinlemeyen Yunus Emre Acun Ilıcalı tarafından oyundan kovuldu.

SURVİVOR ELEME ADAYLARI KİMLERDİ?

Yarışmanın önceki bölümlerinde Survivor eleme adayları belli oldu. Survivor konseyinde, yapılan oylama sonunda geçtiğimiz bölümlerde Elif ve Yunus Emre eleme adayları olmuştu.

Bu hafta oynan oyunlarda ise Aycan ve Sercan eleme adayı oldu.

SURVİVOR YENİ BÖLÜM FRAGMANINDA KAVGA

Survivor'un yayınlanan son bölümü sonrası yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. İletişim oyunu için yarışmacıların mücadele verdiği fragmanda Barış'ın sinirlenerek Evrim'e sert çıkması ve kenarda duran odunu eline alması dikkat çekti. İşte, Surivovor 95. yeni bölüm fragmanı.

 

4. Hafta / Köln - Mönchengladbach: 0-1 (Özet)