AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Survivor Yasin ile Barış diskalifiye mi oldu? Acun Ilıcalı...

İlk Yayınlanma : 21 Nis 2020 - 00:07 / Son Güncelleme : 21 Nis 2020 - 00:08

Survivor Barış diskalifiye mi oldu, Yasin diskalifiye mi oldu, Acun Ilıcalı nasıl tepki verdi, kimi kovdu, neler yaşandı, 20 Nisan Pazartesi kavga tekrar izle, Survivor kavgaları, daha önce kavgadan diskalifiye olan oldu mu, açıklandı mı, kim gidecek, Gönüllüler kavga için neler söyledi, kim suçlu, küfür ettiler mi, kavga sebebi nedir, Barış Murat Yağcı kimdir, Yasin Obuz kimdir, kaç yaşında, boyu kaç, mesleği ne, Suvivor Yasin kimdir, Survivor Barış kimdir ve daha fazlası detaylar haberimizde..

Survivor Yasin ile Barış diskalifiye mi oldu? Acun Ilıcalı...

Survivor 2020'de ilk kez kavga yaşandı. Kavga eden Barış ile Yasin zorlukla birbirinden ayrıldılar. İkili uzun süre kavga ederek birbirlerine vurmaya çalıştı. Sert anların yaşandığı kavgada yarışmacılar araya girerek ikiliyi ayırmayı başardı.

Acun Ilıcalı'nın önünde olan kavgada ikili tansiyonları yüksek tutarak kavgaya devam ettiler. Yasin'in oyun başından sonuna kadar stresli olması ise gözlerden kaçmadı.

Yasin oyunu kazanamayınca stresler yükseldi ve Barış ile birbirine girdiler. Acun Ilıcalı'nın oyunu durdurması ve ikiliyi sakinleştirmeye çalışması üzerine birbirlerinden uzaklaştılar. Barış tek başına arkalara doğru giderken Yasin'i hala tutmaya çalıştıkları gözlerden kaçmadı.

Bunun üzerine Acun Ilıcalı devreye girdi ve Yasin'e ''Kendine hakim ol yoksa seni dışarıya atarım'' diyerek tepki verdi.

İkili birbirinden uzaklaştıktan sonra Acun Ilıcalı Yasin ile Barış'ı oyuna devam etmeyeceklerini açıkladı. Barış ile Yasin oyundan elenerek başka yerlere gönderildiler. Bunun üzerine yemek ödülü ise Ünlüler kazandı.

Ünlüler yemek ödülüne giderken Acun Ilıcalı, ikili hakkında son kararı vereceklerini açıkladı. İkilinin sakinleşmemesi durumdan bir sonraki olay programda durumlarına karar verilecek. Ya ikili devam edecek ya da diskalifiye olacaklar.

En çok merak edilen ise Barış'ın  elenme adaylarında ismi en çok yazılan kişi olması. Barış eğer diskalifiye olursa Ezgi yarışmaya devam eden kişi olacak. Barış diskalifiye olmaz ise Ezgi ile birlikte sms oylamasına kalacak.