AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Survivor Yasin ile Barış kavga mı etti? Acun Ilıcalı...

İlk Yayınlanma : 20 Nis 2020 - 21:13 / Son Güncelleme : 20 Nis 2020 - 21:17

Survivor 2020 kavga mı oldu, Barış ile Yasin kavga mı etti, Barış neler söyledi, Yasin neler söyledi, kavga nedeni nedir, Acun Ilıcalı neler söyledi, kim diskalifiye oldu, Survivor diskalifiye olan isimler, Acun Ilıcalı kavga için neler söyledi, kim küfür etti, ne küfürü etti, Survivor 20.04.2020 ne zaman başlıyor, yeni bölüm izle, TV8 izle, canlı izle, yayın akışı, özet, dün neler oldu, pazar akşamı ünlüler eleme adayı kim oldu, kimin ismi yazıldı ve daha fazlası detaylar haberimizde...

Survivor Yasin ile Barış kavga mı etti? Acun Ilıcalı...

Survivor 2020 Pazartesi günü yayınlanan programda Yasin ile Barış kavga etti. Kavganın sebebi ise program başlayınca açıklanacak. Acun Ilıcalı'nın ise bir oyuncuyu diskalifiye edecek mi etmeyecek mi merak konusu devam ediyor.

Gönüllülerde eleme adayı olarak ismi en çok yazılan Barış'ın kaderi ise bugün belli olacak. Barış sms elemesine giderken Yasin ile kavga etmesi tepkileri yanında getirdi.

Sercan ve Ezgi'nin sakatlandığı Ünlülerde bugün oynanacak ödül oynunda neler olacacağı da merak edilmeye başladı. Haftanın performansında birinci olarak gözüken Barış'ın ise bugün Acun Ilıcalı'nın alacağı kararla kaderinin belli olacağı konuşulmaya başlandı.

İkilinin birbirine girdiği yarışmada Acun Ilıcalı, Yasin'e ''Kendine hakim ol olmazsan seni atarım'' diyerek tansiyonu düşürmeye çalıştı. 

Yasin ile Barış sadece oyundan atıldılar ve oyuna devam edemeyecekler. İkili başka yerlere gönderilerek sakinleşmeleri sağlandı.