• Diğerleri

Survivor'da Anlat Bakalım'ı kim kazandı, ödül ne oldu? (28 Mayıs Perşmebe)

28 Mayıs Perşembe Survivor Anlat Bakalım kim kazandı? TV8’in sevilen yarışması Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler’de 90. bölümde Anlat Bakalım oyunu oynandı. Anlat Bakalım’da yarışmacılar ödül için mücadele etti. Peki 28 Mayıs Perşembe Survivor Anlat Bakalım kim kazandı, ödül ne oldu? Anlat Bakalım oyunu izleyenlere büyük keyif verdi, yarışma eğlenceli anlara sahne oldu. İşte Survivor 28 Mayıs Perşembe Anlat Bakalım kazanan takım...
28 Mayıs 2020 22:28- Son Güncelleme - 28 Mayıs 2020 22:33
Google news abonelik

Survivor 28 Mayıs Perşembe Anlat Bakalım kazanan takım haberimizde! TV8’in fenomen yarışması Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 90. yeni ve son bölümüyle ekranlara geldi. Ünlüler ve Gönüllüler yarışmacıları, Anlat Bakalım oynadı. Yarışma eğlenceli anlara sahne oldu. Peki 28 Mayıs Perşembe Survivor Anlat Bakalım kim kazandı, ödül ne oldu? İşte merak edilenler... Survivor yeni bölüm Anlat Bakalım kazanan takım haberimizde.

SURVIVOR ANLAT BAKALIM’I HANGİ TAKIM KAZANDI, ÖDÜL NE OLDU?

28 Mayıs Survivor'da önce ayak tenisi rövanşı oynandı. 

Bu sene haftanın tüm günlerinde yayınlanan Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler’e challenge’lar damga vuruyor! Son olarak Sercan Yıldırım ve Acun Medya arasında oynanan ayak tenisi maçını Sercan Yıldırım’ın ekibi kazanmıştı. 28 Mayıs Perşembe Survivor 90. bölümde bu karşılaşmanın rövanşı oynandı. Bu defa Sercan Yıldırım’ın ekininde Yasin ve Ardahan yer alırken; Acun Ilıcalı’nın ekibinde İrem Kanan ve Esat Yontunç yer aldı. 

Acun Ilıcalı, ayak tenisi maçı öncesi Ünlüler ve Gönüllüler yarışmacılarının kazanacağı ödülleri de açıklamıştı. Yarışmacılar, tuttukları ekip galip gelirse ton balığı yiyecek. Maçı kazanan ise Survivor 2020 ekibi oldu.

Bunun ardından Ünlüler ve Gönüllüler Anlat Bakalım'da mücadele etti. Peki Anlat Bakalım'ı kim kazandı?

Anlat Bakalım'da sunucu Murat Ceylan, ödülün soğuk kahve olduğunu açıkladı.

 

Chelsea - Crystal Palace karşılaşmasının ardından değerlendirmeler