AjanssporAjansspor uygulamasını indir

TFF gösteri maçında oynamıştı, korona oldu!

İlk Yayınlanma : 13 Mar 2021 - 15:44 / Son Güncelleme : 14 Mar 2021 - 15:23

Son dakika haberleri... Ünlü oyuncu Yağmur Tanrısevsin koronavirüse yakalandı. Yağmur Tanrısevsin 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü vesilesiyle oynanan TFF gösteri maçında da yer almıştı. İşte detaylar...

TFF gösteri maçında oynamıştı, korona oldu!

AJANSSPOR - HABER

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ile Turkcell arasında Kadın A Milli Futbol Takımı ile yapılan sponsorluk anlaşma sonrasında 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü vesilesiyle oynanan gösteri maçında yer alan oyuncu Yağmur Tanrısev, koronavirüse yakalandı.

Yağmur Tanrısevsin, kendisini iyi hissetmemesi üzerine koronavirüs testi yaptırmıştı.

Son durumu nasıl?

Test sonucunun pozitif çıkmasının ardından ünlü oyuncu, evinde karantina altına alındı. Tanrısevsin'in sağlık durumunun ise iyi olduğu öğrenildi.

Spor spiker ve yazarları yer almıştı

Tanrısevsin'in oynadığı gösteri maçında milli oyuncuların yanısıra CNN Türk spikeri Damla Uğurtürk, spor yazarları Merve Toy ve Banu Yelkovan gibi isimler de yer aldı.

Yağmur Tanrısevsin kimdir?

Yağmur Tanrısevsin, "Güneşi Beklerken" dizisinde ünlü bir ailenin duygusal krizler geçiren hassas kızı "blumia hastası" "Melis Güzel" karakterini canlandırarak tanınmıştır. İngilizce oynadığı Amerika ortak yapımı ilk sinema filminde The Tragedy adlı korku filminde Jennifer rolünü canlandırmıştır.

Yağmur Tanrısevsin