Tuğba Keleş kimdir ve neden öldü?

Sosyal medya üzerinden gündeme gelen Tuğba Keleş hakkında araştırmalar sürüyor... Tuğba Keleş kimdir, kaç yaşında, ne okuyor ve neden öldü, kim öldürdü? Erdoğan Küpeli mi öldürdü ve neden öldürdü? Bazı kullanıcılar Erdoğan Küpeli kimdir ve kaç yaşında gibi araştırmalar yaparken bazı kullanıcılar ise tutuklandı mı gibi araştırmalar yapıyor. Peki Tuğba Keleş Instagram hesabı, twitter hesabı ve facebook hesabı hangisi? Tüm detaylar ise haberimizde yer alıyor...
1 Ekim 2020 17:53- Son Güncelleme - 1 Ekim 2020 17:53
Google news abonelik

Sosyal medya üzerinden gündeme gelen Tuğba Keleş hakkında araştırmalar sürüyor... Tuğba Keleş kimdir, kaç yaşında, ne okuyor ve neden öldü, kim öldürdü? Tüm detaylar haberimizde yer alıyor...

Adana'da yaşan Tuğba Keleş, silahla vurularak Erdoğan Küpeli tarafından öldürüldü.

 Tuğba Keleş (36) isimli kadın, markette çalışırken motosikletle müşteri gibi gelen saplantılı aşık Erdoğan Küpeli, yanında getirdiği silahla kasiyer kadını kasada para alışverişi yaparken sırtından vurdu. Katil zanlısı Erdoğan Küpeli, daha sonra aynı silahla kendini de vurarak intihar girişiminde bulundu.

Tuğba Keleş, tüm müdahalelere rağmen hayata tutunamadı ve hayatını kaybetti. Erdoğan Küpeli ise Kozan Devlet hastanesinden Adana'ya sevk edilerek tedavisine devam edildi.

Sabah'ın bir diğer haberine göre ise, Markete 01 RD 483 plakalı motosikleti ile gelen Erdoğan Küpeli'nin 2015 yılında Hatay'da sosyal medya üzerinden bir kadına ölüm ve tecavüz tehditleri nedeniyle 8 yıl 3 ay hapis cezası aldığı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a sosyal medya üzerinden hakaretten de ceza aldığı öğrenildi.