Türk güzel, Formula 1'i karıştırdı

Dünyanın en prestijli spor organisazyonu olan Formula 1'de gündem aşk. Sezonun 14.yarışı olan Türkiye Grand Prix sonrası Formula 1'de sular durulmuyor. F1 takımlarından Red Bull pilotu Max Verstappen, pistlerdeki rakibi pilotu Daniil Kvyat'ın eski sevgilisi Kelly Piquet ile aşk yaşamaya başladığı iddia edildi. AlphaTauri pilotu Daniil Kvyat ise karşı atağa geçti ve Verstappen'in eski sevgilisi Türk güzel Dilara Şanlık'ı sosyal medyadan takibe aldı. İşte detaylar...
25 Kasım 2020 09:19- Son Güncelleme - 25 Kasım 2020 09:31
Google news abonelik

Orhan GÜLEK - AJANSSPOR

Formula 1'de pilotlar arasında ki rekabet, aşk yarışına döndü. Red Bull pilotu Max Verstappen, AlphaTauri pilotu Daniil Kvyat'ın eski sevgilisi Kelly Piquet ile aşk yaşadığı iddia etti.

 

Sosyal medyada Verstappen ile Kelly Piquet'nin samimi fotoğrafı bu iddiayı doğrular nitelikte. 

Rus pilot Daniil Kvyat'dan karşı atak

AlphaTauri pilotu Daniil Kvyat, yaşanan bu olaylar sonrası Max Verstappen'in üç yıl beraber olduğu eski sevgilisi Dilara Şanlık'ı sosyal medyada takip etmeye başladı. Yaşanan aşk dedikoduların ardından Daniil Kvyat'ın türk güzeli Dilara Şanlık'ı takip etmeye başlaması, Red Bull pilotu Verstappen'e karşı bir hamle olduğu düşünülüyor.

 

Verstappen ile Daniil Kyvat arsındaki rekabet

Verstappen ile Daniil Kyvat arsındaki rekabet

Hollandalı pilot Max Verstappen, 2016 yılında Daniil Kyvat'in yerine Red Bull pilotu olmuştu. Rus pilot Daniil Kvyat ise  Red Bull Racing'in alt takımı olan AlphaTauri pilotu olarak kalmıştı.

 

Yasal uyarı: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.