Türkiye - Bosna Hersek (Canlı Skor)

A Milli Futbol Takımımız, hazırlık maçında Bosna Hersek'i konuk ediyor. Futbolseverler ise bu keyifli maçı canlı izlemek için TRT 1 canlı yayın arayışı içerisinde. Bu akşam oynanacak özel maç Rize Yeni Şehir Stadyumu'nda oynanacak.
11 Ekim 2018 22:47- Son Güncelleme - 11 Ekim 2018 22:47
Google news abonelik

Türkiye A Milli Futbol Takımımız UEFA Uluslar Ligi'nde oynayacağı Rusya maçı öncesi Rize'de Bosna Hersek'i konuk ediyor. Futbolseverler ise bu zorlu maçı canlı izlemek için şifresiz yayın arıyor. İsveç karşısında 2-0 geriden gelerek 3-2 kazanan Milli Takımımız, Rusya maçı öncesi Bosna Hersek'i mağlup ederek moral depolamak istiyor. 

Maçın 11'leri:

Türkiye: Sinan Bolat, Şener, Kaan, Çağlar, Ömer Bayram, Mahmut, Okay, Oğuzhan, Hakan Çalhanoğlu, Cengiz Ünder, Enes Ünal

Bosna Hersek: Sehic, Todorovic, Zukanovic, Vranjes, Nastic, Krunic, Cimirot, Zakaric, Pjanic, Visca, Dzeko

Türkiye Bosna Hersek maçı hangi kanaldan canlı izlenebilecek?

UEFA Uluslar Ligi B Ligi'nde bulunan A Milli Takımımız, Rusya maçı öncesi hazırlık maçında Bosna Hersek ile karşı karşıya gelecek. İsveç karşısında 2-0 geriden gelerek 3-2 kazanan Milli Takımımız, Rusya maçı öncesi Bosna Hersek'i mağlup ederek moral depolamak istiyor.

Bu akşam oynanacak özel maç Rize Yeni Şehir Stadyumu'nda oynanacak. Karşılaşma 20.30'da başlayacak ve TRT 1'den canlı izlenebilecek.