Uğur Demirok: ''Medel beni çekti penaltı kararı doğru''

9 Ekim 2018 19:37- Son Güncelleme - 9 Ekim 2018 16:42
Google news abonelik
Uğur Demirok: ''Medel beni çekti penaltı kararı doğru''

Konyaspor'un deneyimli savunma oyuncusu Uğur Demirok, Radyospor'dan Özgür Sancar'a önemli açıklamalar yaptı!

İşte o sözler:

''Takım olarak iyi durumda gözüküyoruz ama kötü puanlar kaybettik yoksa daha iyi yerlerde olabilirdik, Fenerbahçe ve Beşiktaş maçlarından daha iyi sonuçlar alabilirdik.

Medel ile girdiğimiz pozisyonla ilgili bana da çok fazla mesaj geliyor, penaltı değil diyorlar ama ben katılmıyorum, Medel benim koltuk altıma girip omuzumdan tutup tam ben yükselirken aşağı çekti, bu sebeple penaltı olduğunu düşünüyorum. Yükselmeye niyetli bir oyuncuyu en ufak bir tutuşta dengesini bozabiliyorsun. Ayrıca Caner Erkin'in bana arkadan vurduğu pozisyonda penaltıydı ama kimse bunu konuşmuyor.

Beşiktaş'ın yorgun geldiğinin farkındaydık, 10 kişi kaldılar golü de bulduk ama istediğimiz gibi olmadı bir anda 2 gol yedik son anda berabere kaldık. 10 kişi kalan Beşiktaş'a karşı daha iyi bir sonuç alabilirdik.

Jenerasyon değişikliği her zaman zor ve sancılı bir süreçtir. Sürekli birbiriyle oynayan yetenekli bir oyuncu topluluğu var oynadıkça daha iyi olacaklar. Bende zaman zaman çağrılırsam gidiyorum, milli takımın zaman içinde daha da iyi olacağını düşünüyorum.''