Ümit Karan sözleşmeyi imzaladı! İşte yeni adresi...

Teknik direktör Ümit Karan kariyeriyle ilgili kararını verdi. Ümit Karan Kuzey Makedonya'ya geri döndü. Hangi takımın başına geçti? Kaç yıllık sözleşme imzaladı.
1 Ekim 2020 11:10- Son Güncelleme - 1 Ekim 2020 11:10
Google news abonelik
Ümit Karan sözleşmeyi imzaladı! İşte yeni adresi...

Galatasaray’ın eski golcülerinden Ümit Karan’ın yeni adresi belli oldu. Teknik direktör Ümit Karan, daha önce de çalıştırdığı Kuzey Makedonya 1. Ligi ekiplerinden Shkupi ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.

Ümit Karan hangi ülkelerden teklif aldı?

Karan yaptığı açıklamada, menajeri Değer Okşar'la başta Türkiye olmak üzere Avrupa ve Amerika'dan gelen teklifleri değerlendirdiklerini söyledi.

“Yarım kalan hikayeyi tamamlayacağız”

Uzun süren istişareler sonucu Shkupi ile anlaşmaya vardıklarını belirten Karan, şöyle konuştu:

"Doğru kararın yarım kalan hikayeyi tamamlamak olduğunu düşündük ve imzayı attık. Hem Galatasaray gibi köklü bir takımda hem de Türkiye'nin milli forması altında top koşturmuş biri olarak, tecrübelerimi ortaya koyup bu takımı şampiyon yapmak, dahası Şampiyonlar Ligi'nde başarı elde etmek istiyorum. Takım arkadaşlarım, kulüp yöneticilerimin desteği ve inancı tam. Elimden gelenin fazlasını yaparak hedefe ulaşacağımızı düşünüyorum."

Şampiyonluk bekliyor

Ümit Karan, başarılı bir sezon geçirerek yarım kalan hikayelerini şampiyonlukla taçlandıracaklarından emin olduğunu sözlerine ekledi.