• Diğerleri

Ümitcan Uygun kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Geçtiğimiz günlerde hayata gözlerini yuman Aleyna Çakır'ın yeni görüntüleri sosyal medyada yayılmaya başladı. Görüntüler içinde Ümitcan Uygun isimli şahsun Aleyna Çakır'ı döverek bayılttığı iddia edildi. Bazı kullancılar Ümitcan Uygun hakkında araştırmalar yapıyorlar. İnternet kullanıcıları, Ümitcan Uygun kimdir, nereli, kaç yaşında ve ne işle uğraşıyor gibi araştırmalar yapıyor. Tutuklandı mı, gözaltına alındı mı, savcılık soruşturma başlattı mı gibi araştırmalarda sürüyor. İşte tüm detaylar...
6 Haziran 2020 18:35- Son Güncelleme - 6 Haziran 2020 18:40
Google news abonelik

Sosyal medyaya herkesi şok eden görüntüler yayınlandı. Gündeme düşen görüntüler hakkında 120 bin kullanıcı paylaşımda bulundu. TT listesinde en üst sıralara çıkan Aleyna Çakır, hakkında araştırmalar sürüyor.G eçtiğimiz günlerde hayata gözlerini yuman Aleyna Çakır'ın yeni görüntüleri sosyal medyada yayılmaya başladı. Görüntüler içinde Ümitcan Uygun isimli şahsun Aleyna Çakır'ı döverek bayılttığı iddia edildi. Bazı kullancılar Ümitcan Uygun hakkında araştırmalar yapıyorlar. İnternet kullanıcıları, Ümitcan Uygun kimdir, nereli, kaç yaşında ve ne işle uğraşıyor gibi araştırmalar yapıyor. Tutuklandı mı, gözaltına alındı mı, savcılık soruşturma başlattı mı gibi araştırmalarda sürüyor. İşte tüm detaylar...

19 yaşında Ankaralı olan Aleyna'nın ölümü hakkında 19 yaşında ki Ümitcan ismi geçmeye başladı. Bazı kullanıcılar, Aleyna'nın ölmediğini ve Ümitcan tarafından yapıldığını iddia ederken bazı kullanıcılar ise daha önce birçok kez Aleyna'yı darp ettiği ve savcılıktan darp raporu aldığını iddia ediyor.

Ankara Emniyet Müdürlüğü'nün yaptığı açıklama ise şöyle;

03.06.2020 tarihinde ilimiz Keçiören ilçesinde Sema ESEN (Aleyna Çakır) isimli şahsın ölümü ile ilgili olarak bazı sosyal medya hesapları üzerinden olayın intihar değil cinayet olduğu yönünde yapılan paylaşımlar nedeniyle aşağıdaki açıklamanın yapılmasına gerek duyulmuştur:

 

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı açıklaması (07.06.2020)

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı açıklaması (07.06.2020)

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Aleyna Çakır takma ismini kullanan S.E'nin, erkek arkadaşı tarafından darbedilmesine ilişkin sosyal medyada yayınlanan görüntülerin ölümüyle ilgisinin bulunmadığını bildirdi.

Köln - Mainz 05 (2-2) - Maç Özeti - Bundesliga 2019/20