• Diğerleri

Union Berlin - Bayern Münih (Canlı Skor)

Union Berlin Bayern Münih maçı canlı izleyin… Almanya Bundesliga’da Union Berlin sahasında Bayern Münih’i konuk ediyor. Bu maçı canlı izlemek için şifresiz bedava yayın arayanlar S Sport 2 seyret Taraftarium24 Justin TV maç izle araştırmaları yapıyor. Peki Union Berlin Bayern Münih maçı hangi kanalda? Almanya’da koronavirüs sebebiyle ertelenen maçlar yeniden başladı! Union Berlin Bayern Münih maçı S Sport 2 canlı şifresiz izlemek için detaylar haberimizde…
17 Mayıs 2020 12:49- Son Güncelleme - 17 Mayıs 2020 12:53
Google news abonelik

Almanya'da maç heyecanı yeniden başladı! S Sport 2’den Union Berlin Bayern Münih maçı canlı izlemek için detaylar haberimizde. Almanya Bundesliga’da Union Berlin sahasında Bayern Münih’i konuk ediyor. Bu maçı canlı izlemek isteyen futbolseverler S Sport 2 seyret Taraftarium24 Justin TV şifresiz bedava maç izle araştırmaları yapıyor. Union Berlin Bayern Münih maçı hangi kanalda? Almanya’da koronavirüs sebebiyle ertelenen maçlar dün ile beraber yeniden başladı. Union Berlin Bayern Münih maçı S Sport 2 canlı şifresiz izlemek için tüm detaylar haberimizde…

Union Berlin Bayern Münih maçı hangi kanaldan canlı izlenecek?

Almanya Bundesliga’da oynanacak Union Berlin Bayern Münih maçı S Sport 2’den canlı izlenecek. Karşılaşmanın canlı anlatım ve simülasyonu haberimizde.

Bundesliga'da heyecan "seyircisiz" başladı

Koronavirüs salgını sebebiyle mart ayı ortasında askıya alınan Almanya Birinci Futbol Ligi’ndeki (Bundesliga) maçlar kaldığı yerden devam etti.

Salgının yayılma hızının yavaşlamasıyla Covid-19 önlemlerini gevşetmeye başlayan Alman hükümeti ve yerel yönetimleri, Almanya Kulüpler Birliği (DFL) tarafından hazırlanan ve eyaletlerin spor bakanları tarafından da kabul edilen "sağlık ve hijyen" tasarının uygulanması kaydıyla yaklaşık 2 hafta önce 1. ve 2. futbol liglerinin yeniden başlayabileceğine karar verdi.

S SPORT 2 CANLI İZLE 

 

Covid-19 önlemlerinden sonra Avrupa’da başlayacak ilk lig olması sebebiyle dünyanın dikkatle izlediği Bundesliga, 26. haftadaki maçlarla ve DFL’in tasarısındaki sıkı tedbirlere uyularak "seyircisiz" oynandı.

Sahada mücadele eden futbolcular, hakemler ve teknik direktörler haricinde statta bulunan herkes "maske" taktı, müsabaka öncesi toplar dezenfekte edildi.

Yedek kulübelerinde sosyal mesafe kuralı uygulandı. Bazı maçlarda kulübede yeterli yer olmadığı için yedek oyuncular kulübenin arkasında veya tribünde oturdu.

Futbolcular ise gol sevincini birbirlerine sarılmadan yaşamaya çalıştı.

UNION BERLIN BAYERN MUNIH MAÇI CANLI İZLE 

5 büyük ligin transfer harcamaları