AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Ünlü Youtuber Jake Paul'dan TikTok fenomeni Justine Paradise'a cinsel istismar

İlk Yayınlanma : 12 Nis 2021 - 15:47 / Son Güncelleme : 12 Nis 2021 - 15:53

Dünyaca ünlü YouTuber Jake Paul'ın Justin Paradise isimli TikTok fenomenine cinsel istismar da bulunduğu iddia edildi.

Ünlü Youtuber Jake Paul'dan TikTok fenomeni Justine Paradise'a cinsel istismar

AJANSSPOR - HABER

Dünyaca ünlü TikTok fenomeni Justin Paradise, ünlü Youtuber Jake Paul'un kendisine cinsel istismarda bulunduğunu iddia etti.

Hürriyet'te yer alan haberde Justine Paradise, söz konusu olayı yayınladığı video ile açıkladı.

İşte TikTok fenomeni Justin Paradise'ın açıklamaları

"2019 yazında yaşanan bu olay gerçekleştiği günden bu yana aklımdan çıkmıyor. Bu videoyu isim vermeden çekmeyi de düşündüm ama başka insanların aynı kişiden benzer bir saldırıya uğramamaları için isim açıklamaya karar verdim. Temmuz 2019'da ortak arkadaşımız vasıtasıyla Jake Paul ile tanıştım. O günden sonra 5-6 kez mesajlaştık. Beni evinde düzenlenen bir partiye davet etti. O zaman kendisinin hiçbir videosunu izlememiştim. Ünlü olduğunu biliyordum ama ne yaptığından haberim yoktu."

"Yatağa geçmek istedi ama ben istemedim"

"Büyük bahçeli, havuzu olan bir evde yaşıyordu. Ev kalabalıktı. İlerleyen saatlerde biraz yakınlaştık ve öpüşmeye başladık. Beni herkesin içinde öpmesi hoşuma gitmişti ama ona karşı bir şey hissetmiyordum. Sonra beni elimden tutup odasına götürdü. Evi gezdirmek istiyor diye düşündüm. Odasında da yakınlaşmamız devam etti. Yatağa geçmek istedi ama ben istemedim. Sonra beni yatağa attı. Ben cinsel ilişki istemediğimi açık şekilde ifade etmeme rağmen zorlamaya başladı. Sonradan 'Bir şey olmayacaksa tüm bunların anlamı ne?' diye sordu. İnanılmaz bir gece yaşadım orada. Biri sizinle yakınlaştı diye birlikte olmak zorunda değil. 'Hayır' cevabını aldığınızda bunun gereğini yapın ve karşınızdakine saygı gösterin."

Boks maçına çıkacak

YouTube fenomenliğinin yanı sıra bu yıl ünlü isimlerle boks maçı yapmaya başlayan Jake Paul, önümüzdeki günlerde MMA dövüşçüsü Ben Askren ile ringde karşı karşıya gelecek.