Vedat Muriç, Lazio'da!

Fenerbahçe son dakika haberleri... TFF Süper Lig ekibi Fenerbahçe forması giyen Vedat Muriç, İtalya'ya giderken konuştu. Muriç ne dedi? İşte detaylar...
13 Eylül 2020 12:20- Son Güncelleme - 13 Eylül 2020 12:23
Google news abonelik

AJANSSPOR-HABER

Fenerbahçe forması giyen ve Lazio'ya transfer olan Vedat Muriç, İtalya'ya giderken açıklamalarda bulundu.

"Lazio beni çok istedi"

TRT Spor'a konuşan Muriç, "Herkese çok teşekkür ediyorum. Bir yanlışımız olduysa affola. Açıkçası değişik duygular içerisindeyim ve ilk kez Türkiye'den ayrılıyorum. İnşallah orada da hayırlısı olur. Türkiye'yi en iyi şekilde temsil etmek istiyorum. Lazio beni çok istedi. Ben de kendime uygun gördüğüm için kabul ettim. Onlar çoğu maçları çift forvet oynuyorlar. Ben de kendimi onlara yakın bulduğum için tercih ettim. Takım başarısı tabii her zaman ön planda" dedi.

"Mega büyük kulüplerde oynamak istiyorum"

'Türkiye'de Fenerbahçe'den başka takımda oynar mısın?' sorusu üzerine Kosovalı yıldız, "Cevap verirsem çok iddialı olur, çünkü futbol bu. Hedefim kesinlikle kısa vadede Türkiye'ye geri dönmemek, daha ileriye gitmek. Yeni bir takıma gidiyorum. İlk hedefim başarılı olmak. Mega büyük kulüplerde oynamak istiyorum. Kısa vadede Lazio için elimden geleni yapacağım. 

Gönü isterdiki buradan şampiyon olarak ayrılmak isterdim. Fenerbahçe taraftarı hakkını helal etsin. İnşallah önümüzdeki yıllarda yine karşılaşırız" diyerek sözlerini tamamladı. 

Lazio, Muriç'i resmen açıkladı

İtalya'ya giden Vedat Muriç'i Lazio kulübü karşıladı.

İşte kareler