"Terim'i kovmayacağız"

Son dakika spor haberleri... Yusuf Günay'dan flaş açıklama! Galatasaray'da Fatih Terim, BB Erzurum maçının ardından çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu. Terim'in yönetim hakkında konuştuğu düşünülürken, istifa edecek mi ya da Galatasaray'da Fatih Terim ile yollar ayrılacak mı gibi pek çok soru gündemde yer tutmuştu. Yusuf Günay, konu hakkında Beyaz TV'ye açıklamalarda bulundu. İşte detaylar...
26 Ekim 2020 00:54- Son Güncelleme - 26 Ekim 2020 08:40
Google news abonelik

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, 1-2 kazanılan BB Erzurumspor maçının ardından yaptığı açıklamalarda sarı - kırmızılı yönetimi hedef almıştı. 

Terim, yaptığı açıklamalarda "Sanılmasın ki içeride ve dışarıdakilerin niyetlerini, hesaplarının arkamdan planlarını bilmiyorum. Her şeyin farkındayım, yine söylüyorum benim Galatasaray taraftarına sözüm var ama bilinsin ki artık kimsenin ne arkasında ne de yanındayım" ifadelerini kullandı.

Bu gelişmelerin ardından sarı - kırmızılı takımda Terim’in görevine son verileceği iddiaları ortaya atıldı.

Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, Fatih Terim'le yolların ayrılacağı iddialarını yalanladı.

 

Fatih Terim ile şampiyon olacağız

Beyaz TV muhabirine konuşan Günay, ''Fatih Terim'in gönderilmesi söz konusu değil. Böyle bir şey gündemimizde yok, tamamen uydurma. Yönetim olarak sene sonunda hocamızla birlikte şampiyon olacağımıza inancımız tam. Fatih Terim ile şampiyon olacağız'' ifadelerini kullandı.