Zeynep Tuğçe Bayat takı koleksiyonunu tanıttı!

Son dakika haberleri... Dizilerde oyunculuk yapan Zeynep Tuğçe Bayat'ın takı koleksiyonunu tanıtması internette gündem oldu. Kardeşiyle beraber tasarladığı takıları Nişantaşı'ndaki Commun Store'da tanıtan Zeynep Tuğçe Bayat kimdir, nereli ve kaç yaşında? İşte detaylar...
30 Kasım 2020 08:42- Son Güncelleme - 30 Kasım 2020 08:47
Google news abonelik

Pandemi döneminde oyuncu Cansel Elçin ile evlenen Zeynep Tuğçe Bayat'ın takı koleksiyonunu tanıtması internette gündem oldu.

"Bir hobi oldu"

Kendileri için üretirken arkadaşların tavsiyesiyle bu işe başladıklarını anlatan oyuncu "Kız kardeşim Tutku Bayat ile yola çıktık kendisi tasarımcı. Tasarımları o yapıyor ama birlikte bir yolculuğa çıktık. Aslında kendimiz için takmak için üretmeye başladık sonra çevremiz de istedi. Oyuncu arkadaşlarımdan da beğenerek takanlar var. Benim için de bu iş bir hobi oldu. Atölyelerde ustalarla birlikte emek harcıyoruz. Yakında yeni bir koleksiyonla herkesin huzurunda olacağız" dedi.

"Tektaşa ciddi bir anlam yüklemiyorum"

Minimalist işler yaptıklarını söyleyen Zeynep Tuğçe Bayat, 'Sizin tek taş yüzüklerle aranız nasıl?' sorusuna "Tektaş benim için bir aksesuar, kimi zaman ben de takıyorum ve seviyorum ama benim için vazgeçilmez değil. Ona ciddi bir anlamda yüklemiyorum" diye yanıt verdi.

"Birbirimizi rakip olarak görmüyoruz"

Bayat pandemi döneminde evlendiği oyuncu eşi Cansel Elçin ile ayrı dizilerde oynadıklarını ancak asla birbirlerini rakip olarak görmediklerini anlatıp şöyle devam etti: "Balayı olmadı. Pandemi döneminde evlendik gerçekten biraz garip oldu. Biz de beklemiyorduk, planladığımız bir şey değildi, bir anda karar verdik. Benim için evlilik töreni insanlara mutlu bir şey haber vermekten ibaret. Öyle büyük hazırlıklar yapayım, 40 gün kırk gece olsun gibi bir hevesimiz olmadı. Amacımız aile olmaktı zaten öyleydik. Onun dizisi benim dizim derken zor görüşüyoruz birbirimizi özledik. Asla rekabet yok, ben onun işinin iyi olmasını isterim, o da benim işimin iyi olmasını ister. Beni ata binerken, kılıç sallarken, ok atarken görmekten inanılmaz zevk alıyor. Onun işi dünyanın en iyi işi olsun isterim" (Snob Magazin)

Zeynep Tuğçe Bayat kimdir?

Zeynep Tuğçe Bayat, 8 Şubat 1990 yılında Mersin’de dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Üniversitede yıllarında özel tiyatrolarda reji asistanlığı ve oyunculuk yaptı. Çeşitli dizilerde ve reklam filmlerinde rol alan Zeynep Tuğçe Bayat, 2009 yılında yayınlanan Arka Sıradakiler dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır.

Şimdilerde Kanal D ekranlarında yayınlanan Afili Aşk dizisinde Ceyda karakterine hayat veren Zeynep Tuğçe Bayat, 1,67 metre boyunda, 55 kilo ve Kova burcudur.

Zeynep Tuğçe Bayat’ın rol aldığı diziler ve filmler

2019 – Afili Aşk (Ceyda Aran) (TV Dizisi)
2017 – Şansımı Seveyim (Yaprak) (Sinema Filmi)
2016 – Seviyor Sevmiyor (Buket) (TV Dizisi)
2015 – Çilek Kokusu (Gonca) (TV Dizisi)
2014 – Ah Neriman (Yeşim) (TV Dizisi)
2011 – Yıldız Masalı (Pelin) (TV Dizisi)
2010 – Gönülçelen (Nevra) (TV Dizisi)
2009 – Arka Sıradakiler (Öğrenci) (TV Dizisi)