AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Spor Ekranı

  • 00:00
    Arjantin Copa Liga Profesional - Bilyoner TV -
    Velez Sarsfield - Huracan
    Bilyoner TV
  • 00:00
    WTA Charleston Çeyrek Final - Bein Sports Max 2 -
    C.Tauson - M.C.Serrano
    Bein Sports Max 2
  • 00:00
    Futbol Programı - A Spor -
    Son Sayfa Gece
    A Spor
  • 00:05
    Futbol Programı - TRT Spor HD -
    Teknik Analiz
    TRT Spor HD
  • 01:00
    Paraguay 1. Ligi - Apertura - Bilyoner TV -
    Guairena - Olimpia Asuncion
    Bilyoner TV
  • 01:00
    Şili Primera Ligi - Bilyoner TV -
    Huachipato - Nublense
    Bilyoner TV
  • 02:00
    NBA - Bilyoner TV -
    Detroit Pistons - OKC Thunder
    Bilyoner TV
  • 02:00
    NBA - Bilyoner TV -
    Philadelphia 76ers - LA Clippers
    Bilyoner TV
  • 02:00
    NBA - Bilyoner TV -
    Washington Wizards - NO Pelicans
    Bilyoner TV
  • 02:00
    WTA Charleston Çeyrek Final - Bein Sports Max 2 -
    A.Sharma - L.Fruhvirtova
    Bein Sports Max 2
  • 02:30
    NBA - NBA TV HD -
    Brooklyn Nets - Charlotte Hornets
    NBA TV HD
  • 02:30
    NBA - Bilyoner TV -
    Toronto Raptors - Orlando Magic
    Bilyoner TV
  • 03:00
    WWE - S Sport 2 -
    WWE Smackdown
    S Sport 2
  • 03:00
    MLS - Bilyoner TV -
    Houston Dynamo - SJ Earthquakes
    Bilyoner TV
  • 03:00
    NBA - Bilyoner TV -
    Minnesota TW - Miami Heat
    Bilyoner TV
  • 03:00
    NBA - Bilyoner TV -
    Houston Rockets - Denver Nuggets
    Bilyoner TV
  • 03:00
    NBA - Bilyoner TV -
    Chicago Bulls - Memphis Grizzlies
    Bilyoner TV
  • 03:15
    Paraguay 1. Ligi - Apertura - Bilyoner TV -
    12 de Octubre - Guarani
    Bilyoner TV
  • 03:30
    NBA - Bilyoner TV -
    SA Spurs - Portland TB
    Bilyoner TV
  • 03:30
    Arjantin Copa Liga Profesional - Bilyoner TV -
    Cordoba - River Plate
    Bilyoner TV
  • 03:30
    Meksika Premier Ligi - Clausura - Bilyoner TV -
    Necaxa - Queretaro
    Bilyoner TV
  • 03:30
    Şili Primera Ligi - Bilyoner TV -
    Universidad Catolica - Curico Unido
    Bilyoner TV
  • 04:30
    MLS - Bilyoner TV -
    Seattle Sounders - Minnesota United
    Bilyoner TV
  • 04:30
    NBA - Bilyoner TV -
    Dallas Mavericks - New York Knicks
    Bilyoner TV
  • 05:30
    Meksika Premier Ligi - Clausura - Bilyoner TV -
    Mazatlan - Atlas
    Bilyoner TV
  • 07:00
    Japonya J2 Ligi - Bilyoner TV -
    Blaublitz - Yamaga
    Bilyoner TV
  • 07:00
    Spor Programı - A Spor -
    Sabah Sporu
    A Spor
  • 07:00
    Spor Programı - TRT Spor 2 -
    Sabah Haber Bülteni
    TRT Spor 2
  • 08:00
    Japonya J2 Ligi - Bilyoner TV -
    Kyoto - Kitakyushu
    Bilyoner TV
  • 08:00
    Japonya J2 Ligi - Bilyoner TV -
    Yamaga - Kofu
    Bilyoner TV
  • 08:00
    Japonya J2 Ligi - Bilyoner TV -
    V Varen Nagasaki - Machida
    Bilyoner TV
  • 08:00
    Japonya J2 Ligi - Bilyoner TV -
    Renofa Yamaguchi - Kusatsu
    Bilyoner TV
  • 08:00
    Japonya J2 Ligi - Bilyoner TV -
    Omiya Ardija - Ehime
    Bilyoner TV
  • 08:00
    Japonya J.League - Bilyoner TV -
    Yokohama FC - Vegalta Sendai
    Bilyoner TV
  • 08:00
    Japonya J2 Ligi - Bilyoner TV -
    Chiba - Tochigi
    Bilyoner TV
  • 08:00
    Japonya J2 Ligi - Bilyoner TV -
    Albirex Niigata - Kanazawa
    Bilyoner TV
  • 08:00
    Güney Kore K-League - Bilyoner TV -
    Suwon - Gangwon
    Bilyoner TV
  • 08:00
    Japonya J.League - Bilyoner TV -
    Tokushima - Kashima Antlers
    Bilyoner TV
  • 08:00
    Japonya J.League - Bilyoner TV -
    Oita - Kashiwa Reysol
    Bilyoner TV
  • 08:00
    Japonya J.League - Bilyoner TV -
    Avispa Fukuoka - Tokyo
    Bilyoner TV
  • 08:40
    Goller - TRT Spor HD -
    TFF 1. Lig
    TRT Spor HD
  • 09:00
    Japonya J.League - Bilyoner TV -
    Shonan Bellmar - Vissel Kobe
    Bilyoner TV
  • 09:00
    Spor Programı - beIN Sports Haber -
    Sabah Haberleri
    beIN Sports Haber
  • 09:10
    Buz Pateni World Trophy - Eurosport -
    Japonya
    Eurosport
  • 09:55
    GT World Challenge Monza - GT World Youtube -
    Antrenman Turları
    GT World Youtube
  • 10:00
    Japonya J2 Ligi - Bilyoner TV -
    Okayama - Mito
    Bilyoner TV
  • 10:05
    Avustralya A Ligi - My FootbALL Youtube -
    Western United - CC Mariners
    My FootbALL Youtube
  • 10:30
    Güney Kore K-League - Bilyoner TV -
    Incheon - Jeju United
    Bilyoner TV
  • 10:30
    Güney Kore K-League - Bilyoner TV -
    FC Seoul - Daegu
    Bilyoner TV
  • 10:30
    Avustralya NBL - Bilyoner TV -
    South East Melbourne - Adelaide 36ers
    Bilyoner TV
  • 10:40
    Buz Pateni World Trophy - Eurosport -
    Osaka
    Eurosport
  • 11:00
    Japonya J2 Ligi - Bilyoner TV -
    Ryukyu - Verdy
    Bilyoner TV
  • 11:00
    Basketbol Programı - beIN Sports Haber -
    beIN Euroleague
    beIN Sports Haber
  • 11:30
    Basketbol Programı - Tivibu Spor -
    Atan Alır
    Tivibu Spor
  • 12:00
    Snooker Dünya Şampiyonası - Eurosport 2 -
    1.Gün
    Eurosport 2
  • 12:00
    Spor Programı - A Spor -
    Spor Ajansı
    A Spor
  • 12:00
    Formula 1 İtalya GP - S Sport 2 -
    3. Antrenman Turları
    S Sport 2
  • 12:00
    Rusya FNL Ligi - Bilyoner TV -
    Tom Tomsk - Veles Moskova
    Bilyoner TV
  • 12:05
    Avustralya A Ligi - My FootbALL Youtube -
    Melbourne City - Melbourne Victory
    My FootbALL Youtube
  • 12:30
    Futbol Programı - Bein Sports 1 -
    Süper Lig
    Bein Sports 1
  • 12:35
    Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu 7.Etap - Eurosport -
    Marmaris / Turgutreis
    Eurosport
  • 12:40
    GT4 Europe Monza - GT World Youtube -
    Sıralama Turları
    GT World Youtube
  • 13:00
    Rusya FNL Ligi - Bilyoner TV -
    Yenisey - Orenburg
    Bilyoner TV
  • 13:00
    Spor Programı - beIN Sports Haber -
    Öğle Haberleri
    beIN Sports Haber
  • 13:00
    Futbol Programı - S Sport Plus -
    Premier Show
    S Sport Plus
  • 13:00
    Futbol Programı - TRT Spor HD -
    Avrupa Stüdyosu
    TRT Spor HD
  • 13:00
    Litvanya A Lyga - Bilyoner TV -
    FK Panevezys - Nevezis Kedainiai
    Bilyoner TV
  • 13:00
    Avustralya NBL - Bilyoner TV -
    Sydney Kings - Cairns Taipans
    Bilyoner TV
  • 13:00
    VTB Ligi - Bilyoner TV -
    Lokomotiv Kuban - CSKA Moskova
    Bilyoner TV
  • 13:00
    Basketbol Süper Ligi - Tivibu Spor 2 -
    Fethiye Bld. - Büyükçekmece
    Tivibu Spor 2
  • 13:00
    Güney Kore K-League - Bilyoner TV -
    Gwangju - Pohang
    Bilyoner TV
  • 13:30
    Spor Toto Süper Lig - Bein Sports 1 -
    Denizlispor - BB Erzurumspor
    Bein Sports 1
  • 13:45
    Fransa Ligue 1 - Bein Sports 3 -
    Angers - Rennes
    Bein Sports 3
  • 13:45
    GT2 Europe Monza - GT World Youtube -
    1.Yarış
    GT World Youtube
  • 14:00
    İskoçya Championship - Bilyoner TV -
    Arbroath - Ayr
    Bilyoner TV
  • 14:00
    Futbol Programı - A Spor -
    Maç Günü
    A Spor
  • 14:00
    LOL Şampiyonluk Ligi - LOL Şampiyonluk Ligi Youtube -
    Fastpay Wildcats - 1907 Fenerbahçe
    LOL Şampiyonluk Ligi Youtube
  • 14:00
    Rusya FNL Ligi - Bilyoner TV -
    Spartak Moskova 2 - Volgar Astrakhan
    Bilyoner TV
  • 14:00
    Rusya FNL Ligi - Bilyoner TV -
    Omsk - Baltika
    Bilyoner TV
  • 14:00
    İsveç Superettan - Bilyoner TV -
    Eskilstuna United - Akropolis
    Bilyoner TV
  • 14:00
    İskoçya Championship - Bilyoner TV -
    Dunfermline - Queen of South
    Bilyoner TV
  • 14:00
    Rusya FNL Ligi - Bilyoner TV -
    Samara - Fakel Voronej
    Bilyoner TV
  • 14:00
    İskoçya Championship - Bilyoner TV -
    Alloa - Raith
    Bilyoner TV
  • 14:00
    Belarus Vysshaya Liga - Bilyoner TV -
    Zhodino - FC Dinamo Brest
    Bilyoner TV
  • 14:00
    Almanya Bundesliga 2 - Bilyoner TV -
    St. Pauli - Wurzburger Kickers
    Bilyoner TV
  • 14:00
    Almanya Bundesliga 2 Ertelendi - Yayın Yok -
    Nurnberg - Holstein Kiel
    Yayın Yok
  • 14:00
    Basketbol 1. Ligi - TBF TV Youtube -
    Akhisar Bel - Balıkesir BB
    TBF TV Youtube
  • 14:00
    Almanya Bundesliga 2 Ertelendi - Yayın Yok -
    Karlsruhe - Erzgebirge Aue
    Yayın Yok
  • 14:00
    Espor Zula Süper Lig - Zula Youtube -
    Çamlıca ES - İstanbul Espor
    Zula Youtube
  • 14:00
    Kadınlar Basketbol 1. Ligi - TBF TV Youtube -
    Edremit Bld. - Mersin Üni.
    TBF TV Youtube
  • 14:15
    Danimarka 1. Ligi - Bilyoner TV -
    Koge - Silkeborg
    Bilyoner TV
  • 14:15
    Spor Programı - NTV -
    Dünyanın Sporu
    NTV
  • 14:30
    ATP Monte Carlo - S Sport Plus -
    Yarı Final
    S Sport Plus
  • 14:30
    Spor Programı - Tivibu Spor -
    Hafta Sonu SPor
    Tivibu Spor
  • 14:30
    Spor Programı - TRT Spor HD -
    Spor Haftasonu
    TRT Spor HD
  • 14:30
    İngiltere Premier Lig - S Sport Plus -
    Newcastle - West Ham
    S Sport Plus
  • 14:30
    İngiltere Championship - Bein Sports Max 2 -
    Stoke - Preston
    Bein Sports Max 2
  • 14:45
    Portekiz Liga NOS - Bilyoner TV -
    Belenenses - Maritimo
    Bilyoner TV
  • 15:00
    Spor Programı - GS TV -
    Hashtag
    GS TV
  • 15:00
    Formula 1 İtalya GP - S Sport 2 -
    Sıralama Turları
    S Sport 2
  • 15:00
    Rusya FNL Ligi - Bilyoner TV -
    Tekstilshtik - Yaroslavl
    Bilyoner TV
  • 15:00
    İtalya Serie B - Bilyoner TV -
    Reggina - Reggiana
    Bilyoner TV
  • 15:00
    Rusya FNL Ligi - Bilyoner TV -
    Chertanovo - SKA Khabarovsk
    Bilyoner TV
  • 15:00
    Litvanya A Lyga - Bilyoner TV -
    Hegelmann Litauen - Banga
    Bilyoner TV
  • 15:00
    İtalya Serie B - Bilyoner TV -
    Vicenza - Lecce
    Bilyoner TV
  • 15:00
    İtalya Serie B - Bilyoner TV -
    Salernitana - Venezia
    Bilyoner TV
  • 15:00
    Çekya 1.Ligi - Bilyoner TV -
    Mlada Boleslav - Opava
    Bilyoner TV
  • 15:00
    İtalya Serie B - Bilyoner TV -
    Pisa - Cosenza
    Bilyoner TV
  • 15:00
    İtalya Serie B - Bilyoner TV -
    Pescara - Virtus Entella
    Bilyoner TV
  • 15:00
    İtalya Serie B - Bilyoner TV -
    Monza - Cremonese
    Bilyoner TV
  • 15:00
    İtalya Serie B - Bilyoner TV -
    Empoli - Brescia
    Bilyoner TV
  • 15:00
    İspanya La Liga 2 - La Liga 123 Youtube -
    Lugo - Alcorcon
    La Liga 123 Youtube
  • 15:00
    Danimarka 1. Ligi - Bilyoner TV -
    Vendsyssel - Hvidovre IF
    Bilyoner TV
  • 15:00
    Almanya Bundesliga 3 - Almanya FF Youtube -
    Münih Türkgücü - 1860 Münih
    Almanya FF Youtube
  • 15:00
    Espor Zula Süper Lig - Zula Youtube -
    Sangal Esports - Fastpay Wildcats
    Zula Youtube
  • 15:00
    Valencia Bisiklet Turu - Eurosport -
    4.Etap
    Eurosport
  • 15:05
    GT World Challenge Monza - GT World Youtube -
    Ön Sıralama Turları
    GT World Youtube
  • 15:15
    Basketbol Süper Ligi - TRT Spor 2 -
    Galatasaray - Bursaspor
    TRT Spor 2
  • 15:30
    Futbol Programı - Bein Sports 1 -
    Spor Toto Süper Lig
    Bein Sports 1
  • 15:30
    Futbol Programı - GS TV -
    18'in Dışından Atılan Goller
    GS TV
  • 15:30
    Singapur Premier Ligi - 1 Play Sports Youtube -
    Tanjong Pagar - Albirex Niigata
    1 Play Sports Youtube
  • 15:30
    Singapur Premier Ligi - 1 Play Sports Youtube -
    Hougang - Young Lions
    1 Play Sports Youtube
  • 15:30
    Avusturya 1. Ligi - Bilyoner TV -
    FC Juniors - Floridsdorfer
    Bilyoner TV
  • 15:30
    Avusturya 1. Ligi - Bilyoner TV -
    BW Linz - Vorwarts Steyr
    Bilyoner TV
  • 15:30
    Avusturya 1. Ligi - Bilyoner TV -
    Austria II - Innsbruck
    Bilyoner TV
  • 15:30
    Avusturya 1. Ligi - Bilyoner TV -
    Amstetten - Liefering
    Bilyoner TV
  • 15:30
    VTB Ligi - Bilyoner TV -
    Parma Permsk - Saratov
    Bilyoner TV
  • 15:45
    Basketbol 1. Ligi - Ege TV -
    Manisa BB - Bornova Bld.
    Ege TV
  • 16:00
    Futbol Programı - Spor Smart -
    Asya Günlüğü
    Spor Smart
  • 16:00
    Spor Toto Süper Lig - Bein Sports 2 -
    Y.Malatyaspor - Alanyaspor
    Bein Sports 2
  • 16:00
    Spor Toto Süper Lig - Bein Sports 1 -
    Trabzonspor - Hatayspor
    Bein Sports 1
  • 16:00
    Spor Toto 1. Lig - TRT Spor HD -
    Keçiörengücü - Tuzlaspor
    TRT Spor HD
  • 16:00
    Polonya Ekstraklasa - Bilyoner TV -
    Lechia Gdansk - Piast Gliwice
    Bilyoner TV
  • 16:00
    Slovenya 1. Ligi - Bilyoner TV -
    Bravo - Domzale
    Bilyoner TV
  • 16:00
    Rusya FNL Ligi - Bilyoner TV -
    Nizhny Novgorod - FK Chayka
    Bilyoner TV
  • 16:00
    Rusya FNL Ligi - Bilyoner TV -
    Neftekhimik - Akron Togliatti
    Bilyoner TV
  • 16:00
    Rusya FNL Ligi - Bilyoner TV -
    Dinamo Bryansk - Krasnodar 2
    Bilyoner TV
  • 16:00
    Fransa Ligue 2 - Bein Sports beIN Connect -
    Clermont - Le Havre
    Bein Sports beIN Connect
  • 16:00
    İtalya Serie A - Bein Sports 4 -
    Sampdoria - Verona
    Bein Sports 4
  • 16:00
    Danimarka 1. Ligi - Bilyoner TV -
    F.Amager - Hobro
    Bilyoner TV
  • 16:00
    Kadınlar Basketbol 1. Ligi - TBF TV Youtube -
    Emlak Konut - Bodrum Karya
    TBF TV Youtube
  • 16:00
    Espor Zula Süper Lig - Zula Youtube -
    Bal Espor - ABB Aski
    Zula Youtube
  • 16:00
    Belarus Vysshaya Liga - Bilyoner TV -
    Neman - FC Minsk
    Bilyoner TV
  • 16:00
    İtalya Serie A - Bein Sports 3 -
    Crotone - Udinese
    Bein Sports 3
  • 16:00
    Fransa Ligue 2 - Bein Sports beIN Connect -
    Troyes - Caen
    Bein Sports beIN Connect
  • 16:00
    İsveç Superettan - Bilyoner TV -
    Brage - Falkenbergs
    Bilyoner TV
  • 16:00
    İsveç Superettan - Bilyoner TV -
    Gais - Vasteraas
    Bilyoner TV
  • 16:00
    İsveç Allsvenskan - Bilyoner TV -
    Hammarby - Mjallby
    Bilyoner TV
  • 16:10
    MotoGP Portekiz GP - S Sport Plus -
    Sıralama Turları
    S Sport Plus
  • 16:25
    Spor Programı - GS TV -
    Kolaysa Bil Bakalım
    GS TV
  • 16:30
    Slovakya Fortuna Ligi - Bilyoner TV -
    Ruzomberok - Pohronie
    Bilyoner TV
  • 16:30
    Snooker Dünya Şampiyonası - Eurosport -
    1.Gün Öğlen
    Eurosport
  • 16:30
    Maç Özetleri - beIN Sports Haber -
    Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final
    beIN Sports Haber
  • 16:30
    Slovakya Fortuna Ligi - Bilyoner TV -
    Slovan Bratislava - Spartak Trnava
    Bilyoner TV
  • 16:30
    Almanya Bundesliga - S Sport Plus -
    Union Berlin - Stuttgart
    S Sport Plus
  • 16:30
    Almanya Bundesliga - S Sport 2 -
    Wolfsburg - Bayern Münih
    S Sport 2
  • 16:30
    Almanya Bundesliga - A Spor -
    Monchengladbach - E.Frankfurt
    A Spor
  • 16:30
    Almanya Bundesliga - Bilyoner TV -
    Freiburg - Schalke 04
    Bilyoner TV
  • 16:30
    Almanya Bundesliga - Bilyoner TV -
    Augsburg - Arminia Bielefeld
    Bilyoner TV
  • 16:30
    Kadınlar Basketbol 1. Ligi - TBF TV Youtube -
    Botaş Gelişim - Antalya Basketbol
    TBF TV Youtube
  • 17:00
    İspanya La Liga 2 - La Liga 123 Youtube -
    Castellon - Mallorca
    La Liga 123 Youtube
  • 17:00
    Hentbol Kadınlar Dünya Şampiyonası Elemeleri - EHF TV -
    Ukrayna - İsveç
    EHF TV
  • 17:00
    Rusya FNL Ligi - Bilyoner TV -
    Alania Vladikavkaz - Torpedo Moskova
    Bilyoner TV
  • 17:00
    İtalya Serie B - Bilyoner TV -
    Cittadella - Chievo
    Bilyoner TV
  • 17:00
    FIVB Beach Volley World Tour Meksika - Beach Volleyball World -
    Kadınlar 1.Tur
    Beach Volleyball World
  • 17:00
    Çekya 1.Ligi - Bilyoner TV -
    Sigma Olomouc - Teplice
    Bilyoner TV
  • 17:00
    VTB Ligi - Bilyoner TV -
    BC Kalev - Khimki Moskova
    Bilyoner TV
  • 17:00
    Belçika 1. B Ligi - Bilyoner TV -
    Seraing - Lierse
    Bilyoner TV
  • 17:00
    Azerbaycan Premier Ligi - CBC Sport -
    Keşla - Sabah Baku
    CBC Sport
  • 17:00
    Espor Zula Süper Lig - Zula Youtube -
    Digital Athletics - Gamers OF
    Zula Youtube
  • 17:00
    Çekya 1.Ligi - Bilyoner TV -
    Karvina - Ceske Budejovice
    Bilyoner TV
  • 17:30
    Maç Özetleri - beIN Sports Haber -
    Avrupa Ligi Çeyrek Final
    beIN Sports Haber
  • 17:30
    Portekiz Liga NOS - Bilyoner TV -
    Moreirense - Tondela
    Bilyoner TV
  • 17:30
    AFC Şampiyonlar Ligi - Spor Smart -
    Al Wahda - FC Goa
    Spor Smart
  • 17:30
    Portekiz Liga NOS - Bilyoner TV -
    Guimaraes - Santa Clara
    Bilyoner TV
  • 17:30
    Basketbol 1. Ligi - TBF TV Youtube -
    Yalovaspor - Final Spor
    TBF TV Youtube
  • 17:30
    Basketbol Süper Ligi Ertelendi - Yayın Yok -
    OGM Orman - Pınar Karşıyaka
    Yayın Yok
  • 17:55
    Avrupa Judo Şampiyonası - TRT Spor 2 -
    Portekiz
    TRT Spor 2
  • 18:00
    Slovakya Fortuna Ligi - Bilyoner TV -
    Dunajska Streda - AS Trencin
    Bilyoner TV
  • 18:00
    Spor Programı - TRT Spor HD -
    Spor Haftasonu Akşam
    TRT Spor HD
  • 18:00
    Futbol Programı - Bein Sports 1 -
    Süper Lig Maç Önü
    Bein Sports 1
  • 18:00
    Futbol Programı - GS TV -
    Maça Doğru
    GS TV
  • 18:00
    Slovakya Fortuna Ligi - Bilyoner TV -
    SKF Sered - Michalovce
    Bilyoner TV
  • 18:00
    Slovakya Fortuna Ligi - Bilyoner TV -
    Nitra - Senica
    Bilyoner TV
  • 18:00
    Hentbol Kadınlar Dünya Şampiyonası Elemeleri - EHF TV -
    Romanya - Kuzey Makedonya
    EHF TV
  • 18:00
    İsveç Superettan - Bilyoner TV -
    Vasalunds - Trelleborgs
    Bilyoner TV
  • 18:00
    VTB Ligi - Bilyoner TV -
    Nizhny Novgorod - Zenit Basket
    Bilyoner TV
  • 18:00
    VTB Ligi - Bilyoner TV -
    Astana - Unics Kazan
    Bilyoner TV
  • 18:00
    Fransa Ligue 1 - Bein Sports 3 -
    Marsilya - Lorient
    Bein Sports 3
  • 18:00
    Espor Zula Süper Lig - Zula Youtube -
    Galatasaray ES - Kağıtspor
    Zula Youtube
  • 18:00
    AFC Şampiyonlar Ligi - Spor Smart Kanal 82 -
    Al Quwa Al Jawiya - Pakhtakor
    Spor Smart Kanal 82
  • 18:00
    Belarus Vysshaya Liga - Bilyoner TV -
    BATE Borisov - Energetik BGU
    Bilyoner TV
  • 18:10
    GT4 Europe Monza - GT World Youtube -
    1.Yarış
    GT World Youtube
  • 18:15
    Slovenya 1. Ligi - Bilyoner TV -
    ND Gorica - O. Ljubljana
    Bilyoner TV
  • 18:30
    Polonya Ekstraklasa - Bilyoner TV -
    Rakow Czestochowa - Lech Poznan
    Bilyoner TV
  • 18:30
    Hentbol Kadınlar Dünya Şampiyonası Elemeleri - EHF TV -
    Slovenya - İzlanda
    EHF TV
  • 18:30
    Futbol Programı - A Spor -
    Maç Günü Akşam
    A Spor
  • 19:00
    Hentbol Erkekler EHF Avrupa Ligi - EHF TV -
    AEK - Gorenje Velenje
    EHF TV
  • 19:00
    Spor Programı - beIN Sports Haber -
    Dünyadan Haberler
    beIN Sports Haber
  • 19:00
    Futbol Programı - A Spor -
    Skorbord
    A Spor
  • 19:00
    Futbol Programı - GS TV -
    90 Dakika
    GS TV
  • 19:00
    Hentbol Kadınlar Dünya Şampiyonası Elemeleri - EHF TV -
    Slovakya - Sırbistan
    EHF TV
  • 19:00
    Spor Toto 1. Lig - TRT Spor HD -
    Adana Demirspor - Giresunspor
    TRT Spor HD
  • 19:00
    Spor Toto Süper Lig - Bein Sports 1 -
    Göztepe - Galatasaray
    Bein Sports 1
  • 19:00
    İtalya Serie A - Bein Sports 4 -
    Sassuolo - Fiorentina
    Bein Sports 4
  • 19:00
    İspanya Basketbol Ligi - Bilyoner TV -
    Bilbao Basket - Fuenlabrada
    Bilyoner TV
  • 19:00
    İspanya Basketbol Ligi - Bilyoner TV -
    Barcelona - Manresa
    Bilyoner TV
  • 19:00
    İtalya Serie B - Bilyoner TV -
    Pordenone - Frosinone
    Bilyoner TV
  • 19:05
    Spor Programı - GS TV -
    GS TV Ana Haber
    GS TV
  • 19:07
    Spor Programı - FB TV -
    FB TV Ana Haber
    FB TV
  • 19:15
    Azerbaycan Premier Ligi - CBC Sport -
    Neftçi Bakü - Zira
    CBC Sport
  • 19:15
    İspanya La Liga 2 - La Liga 123 Youtube -
    Las Palmas - Malaga
    La Liga 123 Youtube
  • 19:15
    İspanya La Liga 2 - La Liga 123 Youtube -
    Sporting Gijon - Real Oviedo
    La Liga 123 Youtube
  • 19:30
    Almanya Bundesliga - S Sport 2 -
    B.Leverkusen - Köln
    S Sport 2
  • 19:30
    Belçika Pro League - Bilyoner TV -
    Charleroi - KAS Eupen
    Bilyoner TV
  • 19:30
    Çekya 1.Ligi - Bilyoner TV -
    Viktoria Plzen - Jablonec
    Bilyoner TV
  • 19:30
    İngiltere FA Cup Yarı Final - Tivibu Spor 3 -
    Chelsea - Manchester City
    Tivibu Spor 3
  • 20:00
    Portekiz Liga NOS - Bilyoner TV -
    CD Nacional - Porto
    Bilyoner TV
  • 20:00
    Spor Programı - beIN Sports Haber -
    Sosyal Medya
    beIN Sports Haber
  • 20:00
    Belarus Vysshaya Liga - Bilyoner TV -
    Shakhtyor Soligorsk - Slavia Mozyr
    Bilyoner TV
  • 20:00
    Portekiz Liga NOS - S Sport Plus -
    Benfica - Gil Vicente
    S Sport Plus
  • 20:00
    Arjantin Copa Liga Profesional - Bilyoner TV -
    Newell's Old Boys - Patronato
    Bilyoner TV
  • 20:00
    AFC Şampiyonlar Ligi - Spor Smart -
    Al Rayyan - Persepolis
    Spor Smart
  • 20:05
    Hırvatistan 1. Ligi - Bilyoner TV -
    Rijeka - Lokomotiv Zagreb
    Bilyoner TV
  • 20:15
    Hentbol Erkekler EHF Avrupa Ligi - EHF TV -
    Anorthosis - Ystads
    EHF TV
  • 20:30
    Hentbol Erkekler Süper Ligi - TRT Spor 2 -
    Spor Toto SK - Beşiktaş Aygaz
    TRT Spor 2
  • 20:45
    Snooker Dünya Şampiyonası - Eurosport -
    1.Gün Akşam
    Eurosport
  • 21:00
    MLS - Bilyoner TV -
    Montreal Impact - Toronto FC
    Bilyoner TV
  • 21:00
    FIVB Beach Volley World Tour Meksika - Beach Volleyball World -
    Erkekler 1.Tur
    Beach Volleyball World
  • 21:00
    WTA Charleston Yarı Final - Bein Sports Max 1 -
    Yarı Final 1.Maç
    Bein Sports Max 1
  • 21:00
    Futbol Programı - Bein Sports 1 -
    Süper Lig Maç Sonu
    Bein Sports 1
  • 21:00
    Futbol Programı - TRT Spor HD -
    Stadyum
    TRT Spor HD
  • 21:00
    Futbol Programı - A Spor -
    Takım Oyunu
    A Spor
  • 21:00
    Futbol Programı - GS TV -
    Maçın Ardından
    GS TV
  • 21:00
    Slovenya 1. Ligi - Bilyoner TV -
    Koper - Tabor Sezana
    Bilyoner TV
  • 21:00
    Polonya Ekstraklasa - Bilyoner TV -
    Wisla Plock - Warta
    Bilyoner TV
  • 21:00
    Fransa Ligue 2 - Bilyoner TV -
    Sochaux - Pau
    Bilyoner TV
  • 21:00
    Hollanda Eerste Divisie - Bilyoner TV -
    G.A. Eagles - Almere
    Bilyoner TV
  • 21:00
    Fransa Ligue 2 - Bilyoner TV -
    Valenciennes - Guingamp
    Bilyoner TV
  • 21:00
    Fransa Ligue 2 - Bein Sports 2 -
    Toulouse - Chateauroux
    Bein Sports 2
  • 21:00
    Fransa Ligue 2 - Bilyoner TV -
    Rodez - Paris FC
    Bilyoner TV
  • 21:00
    Fransa Ligue 2 - Bilyoner TV -
    Dunkerque HB - Grenoble
    Bilyoner TV
  • 21:00
    Fransa Ligue 2 - Bilyoner TV -
    Chambly - Amiens
    Bilyoner TV
  • 21:00
    Fransa Ligue 2 - Bilyoner TV -
    Auxerre - Nancy
    Bilyoner TV
  • 21:00
    Fransa Ligue 2 - Bilyoner TV -
    Ajaccio - Niort
    Bilyoner TV
  • 21:00
    Belçika 1. B Ligi - Bilyoner TV -
    RWDM - Lommel
    Bilyoner TV
  • 21:00
    AFC Şampiyonlar Ligi - Spor Smart Kanal 82 -
    Al Nasr Riyadh - Al Sadd
    Spor Smart Kanal 82
  • 21:10
    Hentbol Kadınlar Dünya Şampiyonası Elemeleri - EHF TV -
    Çekya - İsviçre
    EHF TV
  • 21:15
    İtalya Basketbol Ligi - Bilyoner TV -
    Olimpia Milano - Virtus Bologna
    Bilyoner TV
  • 21:30
    Fransa Hentbol Ligi - Bein Sports Max 1 -
    PSG - Montpellier HB
    Bein Sports Max 1
  • 21:45
    İtalya Serie A - Bein Sports 3 -
    Cagliari - Parma
    Bein Sports 3
  • 21:45
    Belçika Pro League - Tivibu Spor 4 -
    Antwerp - Genk
    Tivibu Spor 4
  • 22:00
    İngiltere Championship - Bein Sports 4 -
    Norwich City - Bournemouth
    Bein Sports 4
  • 22:00
    MLS - Bilyoner TV -
    Orlando City - Atlanta United
    Bilyoner TV
  • 22:00
    RBC Heritage Golf Turnuvası - Eurosport 2 -
    3.Gün
    Eurosport 2
  • 22:00
    Futbol Programı - Tivibu Spor -
    Orta Nokta
    Tivibu Spor
  • 22:15
    Arjantin Copa Liga Profesional - Bilyoner TV -
    CA Sarmiento - Lanus
    Bilyoner TV
  • 22:15
    İngiltere Premier Lig - S Sport Plus -
    Wolverhampton - Sheffield Utd
    S Sport Plus
  • 22:30
    İspanya Kral Kupası Copa Del Rey Final - Tivibu Spor 2 -
    Athletic Bilbao - Barcelona
    Tivibu Spor 2
  • 22:30
    Portekiz Liga NOS - S Sport 2 -
    Rio Ave - Braga
    S Sport 2
  • 22:30
    Hentbol Kadınlar Dünya Şampiyonası Elemeleri - EHF TV -
    Portekiz - Almanya
    EHF TV
  • 23:00
    WTA Charleston Yarı Final - Bein Sports Max 1 -
    Yarı Final 2.Maç
    Bein Sports Max 1
  • 23:30
    NBA - S Sport Plus -
    LA Lakers - Utah Jazz
    S Sport Plus
  • 23:30
    Spor Programı - Bein Sports 1 -
    Gamer
    Bein Sports 1
  • 23:30
    Tartışma Programı - Beyaz TV -
    Beyaz Futbol
    Beyaz TV